Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  J. Kanka a poslední změna proběhla před 9 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4392 odpověď

    David Nogol
    Správce

    Byla mi předána štafeta v prvním kole „hry“ Uprav cizí RAW!. Takže v tomto druhém kole přikládám jeden z mých rawů a vašim úkolem je fotku upravit dle vlastního vkusu a zde do vlákna poslat výsledek.

    Dne 20.10. vyhlásím vítěze, který převezme štafetu a bude moct sdílet vlastní fotku k úpravě

    Raw ke stažení (heslo fototipy):
    http://ulozto.cz/xQAaLmiW/dscf0417-raf

    Pravidla:

    • Upravenou fotografii nesdílejte jinde, než v tomto vláknu
    • Každý pošle jen jednu verzi úpravy
    • Co se týká úprav, je to jen na vás, žádné omezení nejsou
    • Po přihlášení do fóra klikněte vpravo nahoře na „sledovat téma“, abyste byli upozorněni na nové výsledky. Tak aby se vítěz tohoto kola o jeho vítězství dozvěděl 🙂
    #4397 odpověď

    Jindřich Marinč
    Účastník

    Budu první kdo přidá svoji úpravu, celkem vznikly čtyři verze. Jedna z nich byla černobílá, ale nakonec zvítězila tahle. Budu rád za Vaše názory 🙂

    #4400 odpověď

    Ondřej Michal

    Něco ode mě 🙂
    houslista width=100px heigth=100px

    #4401 odpověď

    David Nogol
    Správce

    Děkuji, obě úpravy jsou zajímavé a mají něco do sebe 🙂

    #4420 odpověď

    Jindřich Marinč
    Účastník

    Škoda, že tohle téma umírá. Mohlo to být zajímavý.

    #4421 odpověď

    David Nogol
    Správce

    Omlouvám se, úplně jsem zapomněl tohle kolo zpropagovat a termín jsem prošvihl. Posouvám termín do pátku 31.10. 🙂

    #4422 odpověď

    Kuba

    Upravený RAW

    #4423 odpověď

    J. Kaňka

    Zdravím
    a poněkud opožděně nabízím i svou variantu 🙂
    .

    #4446 odpověď

    David Nogol
    Správce

    Tak trochu opožděně oznamuji konec tohoto kola. V tomto případě se úpravy týkaly většinou ořezu a barevného tónování. K této fotce mi nejvíce sedla úprava od J.Kaňky 🙂

    Takže pokud má autor vybrané fotografie zájem, může založit vlákno „Uprav cizí RAW #3“, kde přiloží svůj raw k úpravě 🙂 Zároveň děkuji všem zůčastněným za zajímavé úpravy. Doufám že se zůčastníte i dalšího kola.

    #4447 odpověď

    J. Kanka
    Účastník

    Zdravím a děkuji, že byla vybrána moje úprava! Zkusím tedy otevřít třetí kolo, jen co vyberu nějakou fotku 🙂

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (celkem z 10)
Odpověď na: Uprav cizí RAW! #2
Osobní informace: