Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Setkání s Pavlem Schlemmerem

Září 1, 2014 @ 17:00 - 19:30

| Zdarma

Je nám nesmírným potěšením, že Vás můžeme pozvat na setkání s našim drahým, milým, usměvavým, přátelským a energickým fotografem Pavlem Schlemmerem.

Před pár dny tomu byl rok, co jsme začali spolupracovat právě s Pavlem a když se za tímto rokem ohlédneme, musíme uznat, že jsme spolu prošli dlouhou cestu. Cestu přes mnoho koutů naší planety, která vedla k mnoha Pavlovým fotografickým úspěchům, bohužel s tím faktem, že to stále nedotáhl na kariéru Batmana.

Pavel je živel a pokud nemáte na 1.9. v plánu zachraňovat planetu, pak musíte přijít na setkání s ním, protože se v ten den nebude konat nic lepšího a velkolepějšího. S Pavlem jste se mohli setkat na poslední besedě před několika měsíci, což už je pěkně dlouhá doba. Mnohým z Vás se po něm stýská, stejně jako Pájovi po setkání s Vámi. Proto jsme naplánovali meeting v méně formálním duchu, díky čemuž budeme moci řešit hlubší fotografická témata. Vyprávění osobních příběhů skrze fotografie bude jedním z témat tohoto setkání. Určitě se dostane i na Pájovy dovednosti ve svícení i vyprávění z cest.

Potkáme se tedy 1.9. v 17h v Galerii Langhans, kde se budeme bavit. Oficiální konec je v 19:30, neoficiální zakončení setkání proběhne v nějaké přilehlé hospůdce, kde budeme moci konverzovat nad lahodnými moky. Navštívit nás přijdou i další FUJI fotografové, takže si užijete naší oblíbenou FUJI CAM afterparty!

Těšíme se na Vás a hlavně po delší době i na Páju!

Akce bude v následujících dnech komunikována na stránkách Centa FotoŠkoda, kde se budete moci hlásit. Přijít můžete ale i neohlášeně!

Podrobnosti

Datum:
Září 1, 2014
Čas:
17:00 - 19:30
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

Fujifilm
Email:
romana.marie.jokelova@fujifilm.cz
Webová stránka:
http://www.fujifilm.eu/cz

Místo konání

FotoŠkoda
Vodičkova 37
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.fotoskoda.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *