Rybník u Kuňky

[google-map-v3 shortcodeid=“65f1a3c9″ width=“100%“ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“49.657739,18.407888{}1-default.png{}Rybník u Kuňky“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Na tohle nádherné místo jsem  narazil díky geocachingu. Rybíček je dobře schovaný, takže moc lidí kolem nechodí. Okolí rybníku i samotný rybník je velmi dobře udržovaný, prostředí vypadá moc pěkně. Nedaleko jdou vidět nějaké stavby, ale nijak to neruší.

V okolí rybníka by se měly pohybovat žáby Kuňky a taky mloci. Ani na jedno z toho jsem nenarazil. Co mě ale potěšil byl výskyt vážek. Bylo jich tam docela dost. Vyfotit je dalo ale hodně práce. Ty malé mršky jako by tušily, že jsem na ně zrovna zaostřil a hned uletěly zase pryč 🙂

Pokud budete mít cestu kolem, doporučuji se zde zastavit. Kromě odpočinku tam určitě nafotíte několik fotek. Hlavně v létě je to tam perfektní.

 

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *