Nejzajímavější místa v Praze

Praha je rájem pro fotografy. Je zde mnoho nádherných památek, parků, vyhlídek a nádherných zákoutí. Fotografování v Praze si užijí nejen fotografové architektury, nebo krajin. Praha je totiž i velmi vhodná i pro takzvanou pouliční fotografii (street photography). Protože se v centru pohybuje obrovské množství lidí a taky mnoho fotografů, je zde focení lidí jednodušší, než v jiných městech.

V Praze není zajímavé jen samotné centrum. I po okrajových částech Prahy lze najít zajímavé lokality k focení. Mezi zdejšími tipy na zajímavé místa k fotografování naleznete i takové, které nejsou moc známé. Pokud plánujete fotografování v Praze, určitě se podívejte na naše tipy na ty nejzajímavější lokality a inspirujte se jimi.

Počet zajímavých lokalit v Praze se nám zde neustále rozrůstá. Už teď se můžete snadno inspirovat pro své foto procházky, nebo při plánování lokalit pro své fotografické projekty. Je zde mnoho míst vhodných pro fotografování portrétů a taky tipy na místa, odkud můžete pořídit nádherné záběry Prahy. Stačí se tedy jen inspirovat vhodným místem, počkat si na správné počasí a máte šanci vytvořit úžasnou fotografii tohoto krásného města.

[google-map-v3 shortcodeid=“21e00de0″ width=“100%“ height=“550″ zoom=“16″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“true“ addmarkermashup=“true“ addmarkermashupbubble=“true“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

komentářů 5

 1. Honza napsal:

  na mapě by mělo být označeno si myslím ještě : Tančící dům, Svaty ciril a metoděj (v tomhle kostele se za 2. světový schovávali parašutisti před němcama ) Sovovy mlýny, lennonova zeď,

 2. Kocmonosy napsal:

  „ciril“. Au.

 3. Jarda napsal:

  Na i/y ser. pes, ale za tipy k focení díky, vyzkouším.

 4. VeroMadrilena napsal:

  Ještě je fajn graffiti zeď kousek od zastávky Těšnov (směrem k hotelu Hilton) 🙂 Ale ta je možná už mezi fotografy profláklá….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *