Úvodní stránka Fóra Fotografování Potřebuji pomoc výběrem zábleskových světel

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Karel a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 3 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #7783 odpověď

  Jan Andrchle

  Ahoj,
  plánuji modernizaci vybavení mého skromného foto-ateliéru. Narazil jsem ale na problém, že se nemohu rozhodnout mezi zábleskovými světly. Zaujalo mě totiž světlo ZÁBLESKOVÉ SVĚTLO BASIC PRO 300 WS , Je prodáváno za krásnou cenu a podobné světlo mi několik let spolehlivě sloužilo. Nebo si mám raději připlatit za profesionální světlo PROFESIONÁLNÍ ZÁBLESK PRO VELKOU ZÁTĚŽ – DPEII PRO 800WS , když už jsem se do toho vylepšení ateliéru dal?

  #7785 odpověď

  Karel

  Zdravím, myslím že Basic Pro 300 je ideální na hobby focení, má ho kamarád a naprostá spokojenost. To Photon Europe DPEII 800 Ws bych pořídíl, jestli je potřeba fotit na vysoké clony (f16 a víc) a kdybych mu dával hodně zabrat.
  Já mám osobně něco mezi – také Photon, ale PROFESIONÁLNÍ ZÁBLESKOVÉ SVĚTLO DIGITAL MASTER PRO DM-6 https://www.photoneurope.cz/cs/detail/prodej/digital-master-pro-dm6 fotím skoro denně, po 1,5 roce bez nejmenších závad, nemohu si ho vynachválit 🙂

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
Odpověď na: Potřebuji pomoc výběrem zábleskových světel
Osobní informace: