Opuštěný skleník Horní Počernice

[google-map-v3 shortcodeid=“2908c4b2″ width=“100%“ height=“350″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.105999,14.605070999999953{}1-default.png{}Opuštěný skleník Horní Počernice“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

V Horních Počernicích se nachází tento zajímavý opuštěný objekt. Dříve sloužil jako skleník, nyní je prázdný a zchátralý. Dveře jsou jen přivřené, z ulice V Javorech není objekt ani oplocen. Jde o jednu temnou místnost, ve které jsou dva průchody do jednotlivých oddělených skleníků. Jeden je menší, ale hlavně dost nízký. Druhý je sice větší, ale zase je úplně zarostlý porostem. Pravděpodobně to tam přes léto bude vypadat zajímavěji.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Počet komentářů: 2

  1. Kocmonosy napsal:

    Update 1.5.2020: skleník je úplně zarostlý a kromě vstupní místnosti v podstatě neprůchozí. Květináče z fotky všechny rozbité, ale jinak tam po těch sedmi letech ještě několik věcí z fotek zůstává. Spousty útržků archivních novin a štítky s označením květin.
    Zadní část celá porkytá břečťanem včetně komínu.
    Nicméně parcela kolem se začíná oplocovat. Plot ještě není hotový, takže se zatím dá projít do skleníku bez problémů, ale čas se zjevně krátí.

  2. helebrantova napsal:

    Vypadá to zajímavě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *