Nejzajímavější místa v České republice

Pro pořízení nádherných fotografií není potřeba jezdit daleko. Po celé České republice najdete nespočet nádherných lokalit, kde lze pořídit krásné fotografie. Na své si přijdou milovníci přírody, zajímavé architektury, krásných památek a mnoha dalšího.

Zajímavých lokalit v České republice je opravdu hodně, ale ne všechny jsou moc známé a někdy je docela obtížné při foto výletech plánovat trasu. Tedy plánovat ji tak, abyste navštívili co možná nejzajímavější lokality podle toho, co rádi fotíte. A právě proto je zde seznam nejoblíbenějších míst v České republice.

[google-map-v3 shortcodeid=“21e00de0″ width=“100%“ height=“550″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“true“ addmarkermashup=“true“ addmarkermashupbubble=“true“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

1 odpověď

  1. Tom napsal:

    Bylo by mozne zprovoznit prosim vyse embeddnutou mapu dat do poradku ?:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *