Vyhlídka na Pražské mosty z Letné

[google-map-v3 shortcodeid=“65f1a3c9″ width=“100%“ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.093303,14.412467{}1-default.png{}Vyhlídka na Pražské mosty z Letné“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Vždy jsem si přál zachytit mosty přes Vltavu z nějakého zajímavého místa tak, aby jich bylo vidět více. Při jedné z mých foto procházek jsem narazil na tohle místo na Letné, odkud jde vidět několik mostů najednou. Mezi nimi i Karlův most.

Jediný problém vidím v porostu dole pod zdí. Překáží a dere se do záběru. Člověk potom musí ořezávat a retušovat. Vyšší fotografové zde mají velkou výhodu 🙂 Případně se to dá obejít použitím delších ohnisek.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *