Jak prodávat fotky ve fotobankách?

Asi každého fotografa někdy napadlo, jak by se dalo focením přivydělat. Je to přeci jen náročný koníček a finance na financování foto výbavy se hodí. Kde ale hledat informace o prodeji fotografií a kam chodit za radami a inspirací?

Internet je plný informací na téma prodeje fotek ve fotobankách (a samozřejmě i mikrofotobankách). V tomto článku vám představím web Fotobanky.cz, který je na prodej fotek ve fotobankách zaměřen. Autorem webu je Petr Václavek. Pokud se o toto téma začnete zajímat, určitě brzo narazíte na některý z jeho článků. Dlouho psal o prodeji ve fotobankách na svém blogu, nedávno ale přesunul tyto články na nový web.

Články od Petra mají opravdu velkou hodnotu. A to proto, že se prodejem fotek a ilustrací ve fotobankách věnuje už dlouhou dobu a má s tím mnoho zkušeností. Články tedy nejsou žádné spekulace, jsou založeny na dlouhodobých zkušenostech s prodejem. Web je plný návodů, srovnání fotobank, informací o náležitestech spojených s prodejem fotografií a spoustu dalších užitečných věcech. Například tipy, ve kterých fotobankách lze vydělat nejvíce peněz.

Petr se již prodejem fotek a ilustrací pro fotobanky živí na plný úvazek. Pokud budete čerpat z jeho zkušeností, je zde šance, že se vám to taky podaří. Navíc je to příjemná motivace. Pokud vás prodej fotek, nebo ilustrací ve fotobankách zajímá, nezapomeňte sledovat Fotobanky.cz.

fotobankycz

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *