Fotoprocházky v Praze – přijďte si společně zafotit!

Již tuto sobotu (2.6.2012) se bude konat další fotoprocházka po Praze. Co vás na této fotoprocházce čeká, kdo ji pořádá a jak takové fotoprocházky probíhají?

Fotíte rádi a jste z Prahy a okolí? Pojďte v sobotu vyrazit na jednu z dalších pravidelných fotoprocházek. Ať už jste začátečník, nebo profesionál, můžete se setkat s dalšími nadšenci, které fotografování baví stejně, jako vás. Je to skvělý způsob, jak poznat nové fotografy a lidi, se kterými si můžete o fotografování popovídat.

Fotoprocházky původně založil Jan Vršinský, zakladatel jakfotit360.cz. Vytvořil pro ně stránku fotoprochazky.cz a všechny fotoprocházky organizoval. Minulé fotoprocházky se zúčastnilo 8 fotografů a byla zakončena focením zombiewalku. Fotky a komentáře k té akci nalzenete na srazy.info.

K aktuální fotoprocházce se můžete snadno přihlásit na této stránce: http://srazy.info/foto-prochazky/2234

Zároveň tam najdete informace o době a místě konání, můžete si prohlédnout, kdo se této fotoprocházky zúčastní a taky jaké jsou termíny dalších fotoprocházek.

Nezapomeňte si tedy připsat do kalendáře: Sobota 2.6.2012 v 14:00 sraz u dolní stanice lanovky na Petřín.

Sebou si vemte dobrou náladu a jakýkoliv přístroj pro pořizování fotografií (ať už se bude jednat o kompakt, digitální zrcadlovku, analogový přístroj, mobil, nebo cokoliv dalšího). Můžete se těšit například na Honzu Vršinského, který vám může poodhalit něco z tvorby úžasných 360° fotografií, nebo třeba mě (zakladatele Fototipů a začínajícího portrétního fotografa). Účast na fotoprocházce je zcela zdarma, takže můžete snadno získat mnoho zkušeností 🙂

 

A pokud vám tento termín nevyhovuje, mrkněte na další termíny. Zajímavá je třeba první experimentální večerní fotoprocházka přes týden, konkrétně 13.6.2012 v 17:00.

Znáte nějaké podobné akce třeba z jiných měst než z Prahy? Dejte vědět! Rád je zde zpropaguju, aby se dostaly do povědomí co nejvíce fotografů.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *