Trička pro fotografy – skvělý dárek pro každého fotografa

Rád bych vám zde představil jeden z mých nových projektů. Opět se týká focení a tentokrát má za cíl nabídnout fotografům něco originálního, co si můžou vzít na sebe. Trička s fotografickými motivy jsou skvělým způsobem, jak udělat radost nejen sobě, ale i přátelům fotografům.

Focení je můj velký koníček a už nějakou dobu jsem hledal nějaká zajímavá trička, která by se týkala focení. V zahraničí sice taková trička lze sehnat, ale v českých obchodech jsem na nic takového nenarazil. S tím jsem se nemohl smířit a začal jsem tedy vymýšlet nějaké vlastní návrhy na trička.

Navíc se do projektu postupně zapojují i grafici, kteří dodávají vlastní motivy na trička a nabídka se tak neustále rozšiřuje. Na www.trickaprofotografy.cz najdete již přes 30 zajímavých triček s fotografickou tématikou. Myslím, že si vybere každý 🙂

Takové tričko s fotografickým motivem je podle mě skvělý dárek pro každého fotografa. Pokud byste mu chtěli koupit nějakou novou „hračku“ do jeho foto výbavy, jednak byste utratili moc peněz a navíc byste se nemuseli trefit do jeho potřeb. Tričko je originální a praktický dárek, který potěší snad každého. Na své si přijdou milovníci starých fotoaparátů, zastánci Canon, nebo Nikon fotoaparátů a taky třeba portrétní fotografové, kteří fotí lidi.

Navíc máte na výběr nejen klasické pánské a dámské trička, ale dále i polokošile, mikiny, spodní prádlo, hrnky a další dárkové předměty s fotografickými motivy. V online editoru si můžete sami vybrat konkrétní výrobek, a který chcete motiv potisknout. A třeba takový hrníček s ilustrací fotoaparátu je hodně pěkný dárek pro fotografa 🙂

trickaprofotografyfotoexpo

Přejít do obchodu  >>

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *