Vytvořte si obraz z vlastní fotografie!

Představte si vaše nejoblíbenější rodinné fotky vytištěné na uměleckém plátně královských rozměrů a zarámované na stěně. Poznejte okouzlující kouzlo a technickou dokonalost velkoplošného tisku digitálních fotografií. Co udělat s fotkami, aby naplno vynikla jejich krása a jedinečnost?

obrazynaplatne

Toto je komerční sdělení. Fototipy nejsou autorem textu a nezodpovídají za jeho obsah.

Naštěstí už dávno přešla doba, kdy i ty nejkrásnější fotografie končili ve fotoalbech nebo skryté na pevném disku počítače. Nesrovnatelně působivější řešením jsou fotografie vytištěny na velkoplošném plátně – unikátní foto obrazy s vysokou estetickou a nejednou i uměleckou hodnotou.

Fotky na plátne poslouží v interiéru domácností i firem:

  • jako moderní verze ručně malovaných portrétů
  • jako alternativa klasických uměleckých obrazů
  • jako nepřehlédnutelná výstava vlastních fotografií

Fotografie vytištěná na plátně působí, zvláště při tisku ve větších formátech velmi impozantním dojmem. Podle kvality (rozlišení) fotografie může vytištěný obraz dosáhnout rozměry i 180 x 120 cm. K dispozici je široké množství formátů s různým poměrem stran. Kvalitu fotky zhodnotí automatický systém, který po nahrání fotky vyhodnotí jaký formát obrazu je vhodný pro tisk. Doporučujeme tisknout fotky s hodnocením 4 až 5 hvězdiček.

Jak na to?

Využijte služeb portálu OnlinePoster.cz a objednejte si tisk vašich fotek na plátno přímo přes internet. Je to jednoduché – pár kliknutími odešlete vaši fotku do systému OnlinePoster.cz, zvolíte si rozměry a několik parametrů.

Hotový foto obraz vám přijde kurýrem do několika dnů, nádherně vytištěný na pravém bavlněném plátně a dokonale napnutý v borovém rámu. Stačí jen rozbalit a můžete si ho rovnou zavěsit na zeď.

Plná záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti je samozřejmostí. S kvalitou celkového vyhotovení budete určitě spokojeni – podívejte si hodnocení zákazníků na stránce OnlinePoster.cz. A ještě jeden TIP na závěr: při objednávce foto obrazu je pro všechny fanoušky na Facebooku doručení kurýrem za polovinu!

fotonaplatno-1

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *