Tunel u lomu Požáry

[google-map-v3 shortcodeid=“027ae07c“ width=“100%“ height=“350″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.028259,14.324527999999987{}1-default.png{}Tunel u lomu Požáry“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Nedaleko od lomu Požáry se nachází zajímavě vypadající tunel. Ten je poměrně dlouhý, má zajímavý tvar a jsou v něm tři stropní otvory, takže tam není úplná tma. Tunel je bez problémů průchozí, na druhé straně se dostanete do prostranství obklopeného skálami. Můžete se po schodech dostat i nahoru nad tunel.

Když budete pokračovat rovně, je tam ještě jeden další tunel skrz skálu. Ten je ale už tmavý a není průchozí. Tedy na konci je malá díra, kde se menší osoby mohou protáhnout.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *