Fripito – podpořte nově vznikajícího virtuálního průvodce

Cestujete rádi? Potom by vás mohla zaujmout nově vznikající aplikace Fripito, která bude sloužit jako virtuální fotografický průvodce.

O co přesně půjde? Na webu Fripita je hezky stručně vysvětlené, o čem celá aplikace bude: „Fripito bude virtuální foto průvodce, vlastně takové kapesní knihkupectví plné informací. Najdete v něm nejen tipy, kam jet, kdy získat nejlepší světlo, jak zachytit jedinečnou atmosféru nebo mít nejlepší výhled, ale také jak nastavit fotoaparát, jaký vybrat objektiv a jak se na cestu Vašich snů  připravit a jak ji zorganizovat. Fripito je něco, co se Vám rozhodně bude hodit jak při organizaci celé cesty, tak při focení samotném.“

Autora projektu asi není třeba nijak blíže představovat. Honzu Březinu jistě znáte, například z jeho videocastů 4Foto.cz a Digit.cz, nebo mnoha fotografických článků na internetu. O kvalitu průvodce se tedy určitě nemusíte obávat.

photo photo-2 photo-4

Screenshoty z aplikace Fripito

Aplikace Fripito bude k dispozici pro iPhone a iPad v AppStoru koncem jara 2014 a pro telefony s Androidem v Google Play o několik měsíců později. Aplikace bude ke stažení ZDARMA a ceny foto průvodců se budou pohybovat od 3 do 15$.

Pokud vás aplikace zaujala, můžete projekt podpořit. Více informací najdete zde: fripito.cz/podporte-nas

Podpořením projektu se navíc zařadíte do soutěže o věcné ceny (např. iPad, fotoaparát Lytro, set studiových světel, nebo třeba 18-ti denní expedici na Nový Zéland). Aktuality kolem Fripita sledujte na oficiálních Facebook stránkách, nebo Twitter účtu.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

1 odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *