Hejšovina – fotogenická divočina

[google-map-v3 shortcodeid=“674294da“ width=“100%“ height=“350″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.484045,16.343023{}1-default.png{}Hejšovina – fotogenická divočina“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Hejšovina vypadá jako úplně jiný svět, člověk by nečekal, že něco takového najde pár kilometrů od českých hranic. Jde o stolovou horu, jejíž horní část tvoří spousta roztodivně tvarovaných skalek, které jsou porůznu prorostlé stromy.

Nejvyšší část Hejšoviny je v nadmořské výšce přes 900 m, takže se přes ni často valí mraky. Pokud se k tomu přidá ještě vycházející slunce, jde o nezapomenutelný zážitek. Nejlépe je Hejšovinu navštívit mimo turistickou sezonu a vyhnout se tak davům turistů.

Roman Flössler

Jsem fotograf, grafik a lektor Photoshopu na volné noze. Na mém webu Flor.cz najdete online kurz Photoshopu zdarma.

Počet komentářů: 4

  1. libis napsal:

    To vypadá hodně dobře.

  2. Tomáš napsal:

    jak se tam dostanu nejlépe když nevlastním auto?

  3. Ondra napsal:

    Fakt parádní záběry. Hlavně ty záběry západu za těmi skalami, fakt paráda 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *