Adobe Photoshop Lightroom s Petrem Bambouskem – živé vysílání kurzu

kurzyzive_lightroom-bambousek_final

Petr Bambousek je zkušený fotograf, který pomohl stovkám lidí najít cestu k efektivním úpravám fotografií. Díky jeho lektorským zkušenostem pochopíte principy fungování Adobe Lightroom a naučíte se přizpůsobit program svým potřebám. Zjistíte, jak si udělat pořádek ve fotkách, objevíte účinné nástroje pro práci s katalogy fotek a naučíte se systematicky upravovat své fotografie. Zjistíte, jak propojit workflow Lightroom s Photoshopem a dalšími programy. Získané znalosti využijete u verzí Lightroom 3-5.

Chcete se osobně zúčastnit kurzu přímo v našem ateliéru při vysílání a konzultovat s lektorem Vaše dotazy. Nebo nestíháte kurz? Máte hodně práce a přesto by jste o kurz nechtěli přijít? Objednejte si jeho videozáznam v našem eshopu. A získáte možnost si znalosti opakovat kdykoliv se Vám to hodí. Více informací o kurzu a možnost objednávky – klikněte na

Účast na kurzu a videozáznam si můžete do 15. 1. koupit za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Zakoupením kurzu nyní ušetříte 500 Kč!

Objednat osobní účast nebo videozáznam kurzu

Vysílání zde poběží 15. ledna od 18:30 – 21:30
Pro účastníky ve studiu je příchod v 18:00.  

 

Ukázka posledně vysílaného kurzu

Pokud vás zajímá, jak takové kurzy vypadají, zde je malá ochutnávka minulého kurzu na téma Adobe Photoshop.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

1 odpověď

  1. Jiří napsal:

    Dobrý den, dotaz k online fotokurzu: V módu Develop je ve spodní liště možné přepínat mezi katalogem – případně Previos import nebo Quick collection. Lze to přepnout na změnu přepínání mezi vytvořenými kolekcemi? Děkuji. Jiří N.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *