Ušetřete na nákupu (nejen) fototechniky

Jak už jste asi dávno zjistili, focení je velmi drahý koníček. Kromě těch největších položek, jakými jsou fotoaparáty a objektivy je zde pak hromada dalšího příslušenství. A co je nejhorší, nutkání celou svou výbavu postupně rozšiřovat a zlepšovat, vás bude doprovázet ať už máte doma cokoliv.

Možností jak ušetřit při nákupu je mnoho. Jako první vás určitě napadne pořídit výbavu z druhé ruky někde v bazaru. To je někdy perfektní způsob jak ušetřit, přináší to ale různé rizika. Například kratší (nebo žádnou) záruku, riziko skrytých vad, nebo třeba problémy s koupí pokud narazíte na neseriózního prodejce.

Dalším řešením je počkat si na výhodné nabídky a slevy v obchodech. Tam se dá taky ušetřit stovky až tisíce korun. Abyste nemuseli ručně prohledávat desítky obchodů a e-shopů, můžete využít web, na kterém najdete všechny aktuální nabídky pohromadě. Fotografy asi nejvíce zaujmou slevové akce na Megapixel.cz. Z dostupné nabídky na Kupono.cz jsou taky zajímavé například slevové kupóny Kasa.cz a slevové akce na Mall.cz. Tam pořídíte nejen věci k samotnému focení, ale i k dalším důležitým položkám. Například vybavení k počítači, tiskárny a podobně.

Sami si prohlédněte slevové akce a kupóny na Kupono.cz a ušetřete tak při nákupu.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

1 odpověď

  1. Martin napsal:

    ? vždyť na tom webu je jen nábytek! má to být nějaký vtípek? vypadá to, jako kdyby si někdo „půjčil“ vaše přihlašovací údaje a napsal za vás tento reklamně mylný článek 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *