Nové fotografické fórum na Fototipech

Fototipy prošly další větší změnou. Zdejší fotografické fórum bylo předěláno, zjednodušeno a byly přidány nové funkce. Na co se můžete v novém fóru těšit?

Hlavním cílem bylo poskytnout co nejvíce prostoru uživatelským příspěvkům ve fóru. A to tak, aby forma nijak nerušila a obsah by byl dobře čitelný. Byly tedy odstraněny zbytečné prvky, minimalizována grafika a zvýšená přehlednost. Taky se nyní vizuálně oddělily od textu podpisy, které si můžete nastavit ve svém uživatelském účtu a zobrazují se pod vašimi příspěvky.

Největší novinkou je ale asi možnost citovat příspěvky. To dříve nešlo a myslím, že to zdejšímu fóru hodně chybělo.

Nebudu zde dlouze rozepisovat, co vše se změnilo. Místo toho ukážu stav před změnou a po změně. Tady je ten rozdíl hodně vidět:

  

Vlevo je staré fórum a vpravo je to nové. Co se vám líbí více? :)

 

Fototipy se stále vyvíjí a mění (snad) k lepšímu. Budu rád za vaše názory na tuto větší změnu. Zároveň pokud narazíte na nějaký problém, nebo vás bude něco při práci s fórem rušit, dejte prosím vědět.

Fórum na Fototipech najdete na této stránce. Odkaz je umístěn i v hlavním menu v hlavičce portálu.

reklama

Fotogalerie (zobrazit/skrýt)

Komentáře

Obrázek uživatele libis

Forum je podle mě špatně prolinkované, dejme tomu, že jsem na konkrétním příspěvku (příklad). A ted se chci vrátit o úroveň výš, jak to ale udělat? Klasicky hledám link, který bude nad tématem, ale není. Takže až do horního menu, zase do celkového forum, potom podsekce a až pak najít ve stránkování (až bude více témat) svoje téma. Tohle mi přijde dosti neergonomické.

 

Pokud se mýlím a jde to nějak lépe a rychleji, než jsem zatím vykoumal, tak se omlouvám, ale jinak jsem nenašel ideálnější řešení.


Obrázek uživatele dadajax

Děkuji, tohle mi tady taky chybělo před několika hodinami jsem konečně zjistil, jak přidat do fóra tu navigaci. Jen to budu muset otestovat a snad do zítra by to mělo být funkční :)

Obrázek uživatele libis

Ok, to samé je i s články, chybí mi tam drobečková navigace nebo něco podobného. 


Obrázek uživatele dadajax

Tak forum je hotovo...u těch článků s tím jsou ale problémy a negunguje to správně. Zkusím promyslet nějaké náhradní řešení, třeba přidání na konci článku odkaz typu: Zde najdete další články z kategorie ...

Obrázek uživatele libis

Třeba, nebo dát do sidebaru boxík - Další články v kategorii - nebo udělat Podobné příspěvky.


Poslat novou reakci

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

reklama

reklama

Katalog fototechniky

V katalogu fototechniky najdete rozcestník na recenze, testy a další informace o fotoaparátech a objektivech. Podívejte se na recenze fotoaparátů ZDE.

Konstruktivní kritika fotografií

reklama