Důl Alexander

[google-map-v3 shortcodeid=“e66db94e“ width=“100%“ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“49.811151,18.297424{}1-default.png{}Důl Alexander“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Jen několik metrů od vlakové zastávky Ostrava-Kunčičky se nachází dvojice těžních věží bývalého dolu Alexander. Ten je nyní kulturní památka. Místo se bude určitě líbit všem milovníkům industriálního stylu. Najdete zde rozbořené zdi, opuštěné budovy, komín a tuny železa 🙂 Ačkoliv jsem kolem tohoto místa jezdil vlakem do práce déle než rok, díky mé lenosti jsem se tam zastavil s foťákem pouze jednou. Což je velká škoda, protože třeba za škaredého počasí by se zde daly pořídit podle mě nádherné fotky.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *