Vyhlídka na Krč v Michelském lese

[google-map-v3 shortcodeid=“65f1a3c9″ width=“100%“ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“cs“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.032010,14.460481{}1-default.png{}Vyhlídka na Krč v Michelském lese“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Také nazývaný Krčský les tvoří spolu s Kunratickým lesem jeden celek. Na docela rozsáhlé ploše najdete mnoho zajímavých míst. Já jsem si oblíbil toto. Na severovýchodním konci lesa najdete totiž docela vysoký kopec, ze kterého je hezký výhled na okolní město.

Místo jsem si oblíbil kromě vyhlídky taky kvůli okolnímu prostředí. Líbí se mi kombinace skálovitého terénu s mírným, světlým lesem. Tenhle kousek lesa se přímo vybízí k focení portérů. Moc lidí tudy neprochází, takže je tam většinou klid. Doporučuji místo navštívit v létě někdy ve slunný den.

Člověk jen musí dávat pozor, aby nespadl z té skály. Ten svah dolů je docela prudký 🙂

 

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *