Opuštěné domy na Apolinářské ulici

[google-map-v3 shortcodeid=“cc83f48d“ width=“100%“ height=“350″ zoom=“17″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.069997,14.42039299999999{}1-default.png{}Opuštěné domy na Apolinářské ulici“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Na ulici Apolinářská najdete opuštěné budovy. Všechny vstupy do nich jsou pečlivě uzavřené, ale i z venku se dá toto místo využít k focení. Zajímavá je vstupní brána, která vede na jakýsi dvorek mezi dvěmi budovami. Místo má zvláštní atmosféru. Když jsem k němu došel, svítílo slunce a byla modrá obloha. Nebylo by špatné se zde vrátit za nějakých horších podmínek.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *