Tip na Vánoční dárky pro fotografy – trička s fotografickými motivy

Vánoce se blíží velmi rychle a pro některé lidi je těžké sehnat dárek. Zvlášť, pokud máte v rodině, nebo mezi přáteli fotografy, těm je někdy obtížné vybrat správný dárek. Určitě oceníte tipy na zajímavé dárky pro fotografy.

Co darovat fotografům k Vánocům? Technika bývá obvykle moc drahá a pokud se ve focení nevyznáte, těžko odhadnete, co fotograf ocení a co mu bude k ničemu. Takové oblečení, nebo třeba hrnek s fotografickým motivem je ale univerzální a určitě udělá radost.

V eshopu Trička pro fotografy naleznete velkou nabídku nejen triček, ale i dalšího textilu. Motivy si můžete nechat potisknout na mnoho různých výrobků a vybrat si z velké nabídky velikostí a barev. A co více, můžete motivy doplnit vlastními texty a obrázky.

A pokud si nejste jistí, jaká velikost oblečení je pro darovaného člověka ta správná, zkuste nějaký unierzální dárek. Třeba hrnek nebo polštář.

trickaprofotografyfotoexpo

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *