Symetrický les u Dalejského údolí

[google-map-v3 shortcodeid=“ff60a379″ width=“100%“ height=“350″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.032289,14.334834999999998{}1-default.png{}Symetrický les u Dalejského údolí“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Zajímavě vypadající les. Stromy jsou rozestavěne v přibližně stejných rozestupech a tvoří tak zajímavé uličky. Místy je možné do kompozice zahrnout „otvor“ ven z lesa. Někde se řady stromu trochu stáčejí a je tak možné mít i pozadí čistě jen z té řady stromů.

Les je dostupný asi 3 minuty chůze ze zastávky Velká Ohrada – stačí se vydat směrem k točně autobusů a dále podle mapy.

 

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *