Opuštěná cisterna LIAZ RT v Dalejském údolí

[google-map-v3 shortcodeid=“abab97f5″ width=“100%“ height=“350″ zoom=“16″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“true“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ enablemarkerclustering=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“50.029292,14.32585800000004{}1-default.png{}Opuštěná cisterna LIAZ RT v Dalejském údolí“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“km“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“true“]

Hned u lomu Požáry stojí zaparkovaná cisterna LIAZ RT (nebo Škoda 706 RT). Vypadá to, že už tam stojí hodně dlouho, je nepojízdná. Hned kousek se nachází budova firmy, která v lomu pracuje. Parkují tam i bagry od nich, ty už ale opuštěné nejsou a jsou naopak používané…takže k těm bych se moc nepřibližoval.

K autu se dá dostat aniž byste museli překonávat nějaké ploty. Jen nevím jestli na to místo není zákaz vstupu, takže jen na vlastní nebezpečí.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

1 odpověď

  1. Adam napsal:

    Cisterna už tam není 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *