Co nosí fotografové s sebou v batohu/brašně?

Zajímá vás, jakou výbavu používají ostatní fotografové a co vše nosí s sebou ve svých batozích a brašnách?

Občas fotografové zveřejňují ukázku toho, co vše nosí v batohu nebo brašně. Na webu ShotKit.com se tvoří velká sbírka těchto ukázek. Každý fotograf tam může zaslat fotku své výbavy a k tomu několik ukázek ze svého portfolia.

insideyourcamerabagphotographergearandinterviewsshotkit

Fotografové jsou rozdělení do jednotlivých kategorií podle toho, jaké témata fotografují. Můžete si tak snadno prohlížet výbavu svatebních fotografů, krajinářů a podobně.

Taky si můžete vybrat konkrétní fotoaparát, nebo objektiv a zobrazit si ty fotografy, kteří zrovna tento kousek mají ve své výbavě.

insidemycamerabagsamhurdshotkit

Karta fotografa Sam Hurd

I vy se můžete do projektu zapojit a ukázat ostatním fotografům, co ke své práci používáte. Stačí vyplnit tento formulář. Pokud jste taky fotili obsah svého batohu nebo brašny, pošlete odkaz na fotku zde do komentářů pod článkem 🙂

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *