Soutěžte s Fototipy o kurzy Ateliéru fotografické praxe

Rádi byste se zlepšili ve focení? S Ateliérem fotografické praxe jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát účast v libovolném jednodenním kurzu z jejich široké nabídky.

O co se soutěží

Tři z vás získají dárkové poukazy na fotografické kurzy:

  1. cena: dárkový certifikát k účasti na libovolném jednodenním kurzu z nabídky afop.cz
  2. cena: dárkový certifikát v hodnotě 1000Kč k účasti na libovolném jednodenním kurzu z nabídky afop.cz
  3. cena: dárkový certifikát v hodnotě 500Kč k účasti na libovolném jednodenním kurzu z nabídky afop.cz

Nabídka fotografických kurzů je hodně široká. Mezi tématy najdete například portrétní fotografii, street foto, reportáže, produktovou fotografii, nebo třeba fotografování aktu. Nabídka kurzů je opravdu bohatá a určitě si z nabídky vyberete kurz, který vás bude zajímat. Kurzy se pořádají v Praze a Brně. Dárkové certifikáty jsou platné 1 rok.

afop - logo - black

 

Sponzor soutěže

Pravidla soutěže

Stačí vyplnit formulář na této stránce a tipnout si, kolik lidí ze zúčastní této soutěže. Ten kdo bude mít nejpřesnější odhad, získá první cenu. Další dva nejpřesnější odhady získají druhou a třetí cenu. Pokud se více soutěžících trefí do stejného čísla, bude rozhodovat čas a datum vyplnění formuláře. Tedy čím dříve se do soutěže přihlásíte, tím lépe. Vyplněním soutěžního formuláře dáváte souhlas k zařazení vašeho emailu do newsletteru Fototipů (maximálně jednou týdně budu informovat o novinkách z fotografického světa, kdykoliv je možnost se z newsletteru odhlásit).

Soutěž bude ukončena 16.7.2014 v 9:00. V průběhu toho dne se na Fototipy.cz objeví informace o výhercích a ti budou poté kontaktování na e-mail.

Až vyplníte soutěžní formulář, staňte se na Facebooku fanouškem Ateliéru fotografické praxe a samozřejmě taky Fototipů. Budete tak neustále informováni o zajímavých novinkách ze světa fotografie.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *