Živé vysílání kurzu Adobe Photoshop pro fotografy a od úplného začátku

Rozhodli jste se, že své fotografie chcete upravovat v prostředí velmi populárního software Adobe Photoshop a nevíte jak na to? Pak jste tu naprosto správně. Právě pro vás, úplné, ale naprosto úplné začátečníky, jsme připravili, společně s dlouholetým lektorem a profesionálním fotografem Karlem Pobříslem, tento videokurz, šitý na míru právě vám, fotografům.photoshop_03-500x500

Co vše se nejen dozvíte, ale především naučíte?

Naprosté základy toho, jak svoji fotku v Adobe Photoshop otevřít, jak si ji prohlédnout, jak provést její první korekce. Jak fotku otočit, jak ji oříznout… Ale naučíte se i efektivně ovládat nástroj lupa a to, že mezerník na klávesnici rovná se užitečná pacička na ploše monitoru. Naučíte se fotku zvětšit i zmenšit.Tajemstvím vám nezůstane obestřen ani jeden z největších pomocníků všech fotografů tzv. křivky.

Již konečně se zorientujete v těch zatracených formátech  ..*jpg, …*tiff, …*RAW, …*psd, a zjistíte kdy, který a proč. Dozvíte se proč a kdy fotku doostřovat a jak a kdy jí nechat tak, jak je… A k tomu ještě velkou a velkou  poustu drobných i větších záležitostí, zpříjemňujících fotografovo žití. Snadno, rychle a především zapamatovatelně.

V Adobe Photoshop vede k vytčenému cíli téměř vždy několik cest. Vy se tu v našem video kurzu naučíte vždy jednu rychlou, srozumitelnou, ale naprosto korektní, efektivní a smysluplnou. Nenaučíte se 1000 + 1 tajemství Photoshopu, ale zvládnete úplné základy pro práci s vaší fotografií tak, že jim budete rozumět a především, budete si je pamatovat.

 

Nestíháte kurz? Máte hodně práce a přesto by jste o kurz nechtěli přijít? Objednejte si jeho videozáznam v našem eshopu. A získáte možnost si znalosti opakovat kdykoliv se Vám to hodí. Pro více informací o kurzu a možnost objednávky klikněte ZDE.

O lektorovi kurzu

Karel Pobříslo je dlouholetý lektor, profesionální fotograf

reference: Cosmopolitan, Esquire, Harper´s Bazaar, Domov, Můj dům, Design&Home, Dům a zahrada, Living, Foto Video, Playboy, Kankán (Slovensko), Libido (USA), NU (Itálie) a další. ceny: v soutěži Asociace českých reklamních agentur „Zlatá pecka“, cena časopisu New York Times a Centra nezávislé žurnalistiky za fotografie architektury.

O projektu KurzyŽivě.cz

Po vzoru zahraničního projektu CreativeLive u nás vzniká projekt s názvem KurzyŽivě. Princip je jednoduchý – veškeré pořádané kurzy se vysílají online a jejich sledování je zcela zdarma. Potom, co je daný kurz odvysílán, je už jeho shlédnutí zpoplatněné. Fotografové tak mají šanci získat kurzy na témata, která je zajímají, zcela zdarma. Je také možné se přihlásit a zúčastnit se natáčení kurzu osobně.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Počet komentářů: 2

  1. Petrsek napsal:

    To vypadá na fajn projekt, akorát nechápu tu prastarou verzi Photoshopu. Podle screenshotu to může být tak 10 let starý Photoshop. K čemu je sakra dobré se v tomto učit pracovat. To raději koukněte na nějaký tutorial na YouTube, sice není od nějakého renomovaného fotografa, ale aspoň se naučíte pracovat v nové verzi, kde už je spousta věcí jinak a to včetně práce s RAW.

  2. Dobrý večer, je to Photoshop 5.5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *