Jak se dostat zdarma na fotografický workshop v Itálii?

Cestujete rádi do dalekých krajů a tam fotíte? Baví vás hrát si se světlem a zachytávat objektivem jeho křehkou krásu? Zapojte se do soutěže, kterou aktuálně pořádá na svém Facebookovém profilu společnost Canon, a vyhrajte účast na fotografickém workshopu v prosluněné Itálii.

Jen do 20. června máte šanci přihlásit svou povedenou fotografii na téma Cesty za světlem. Z přihlášených fotek vybere odborná porota 5 nejlepších, jejichž autoři budou odměněni účastí na zahraničním workshopu Canon Light and Travel. Ten se uskuteční již 27. června 2015 v Itálii.

Za hledáním těch nejkrásnějších záběrů povede 5 výherců Alexander Dobrovodský, mistrovský fotograf a cestovatel. Tento fotografický univerzál se může pochlubit prací pro špičkové evropské magazíny, rozsáhlým komerčním portfoliem i pozoruhodnou volnou tvorbou od portrétů po abstraktní krajiny.

Neváhejte a přihlaste svou fotku do soutěže. Pro zapojení se do soutěže klikněte zde.

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *