Soutěž o exkluzivní ZEISS Fans Workshop

Ikonická značka fototechniky ZEISS už si našla cestu do fotografické historie. Nyní si hledá cestu i do srdcí českých fanoušků. A jaký lepší způsob může být, než si špičkové objektivy vyzkoušet na vlastní kůži?

Právě proto jsme pro vás připravili soutěž o 3 místa na výjimečném dvoudenním workshopu, který proběhne ve dnech 30.4. a 1.5. v Liberci. Těšit se můžete nejen na sobotu plnou focení v ulicích Liberce a budoir photo v hotelových prostorech, ale i na výuku postprodukce na profesionálních monitorech EIZO a nedělní fotovýlet do okolí.

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo přihlásí nejlepší krajinnou fotografii, kterou kdy pořídil. A protože bude konkurence veliká, měla by to být opravdu ta nejlepší! Fotografii nám zašlete na mail info@afop.cz spolu s krátkým popiskem (kde a jak byla pořízena) a vaším jménem.

Více informací najdete v pravidlech soutěže níže.

Vaše fotografie můžete do soutěže přihlásit do 31.3.2016. Vítěze vybere porota složená z lektorů AFOP a zaměstnanců společností ZEISS Česká republika a EIZO, která bude hodnotit originalitu, technické provedení a schopnost autora pracovat s tématem.

Připraveni? Startujeme!

Základní pravidla soutěže:

  • Soutěž probíhá od 1.3. do 31.3.2016.
  • Soutěžní fotografie zasílejte na email info@afop.cz spolu s krátkým popiskem (kde a jak byla pořízena) a vaším jménem.
  • Účastí v soutěži dáváte souhlas se zveřejním fotografií na internetových a facebookových stránkách společností ZEISS, EIZO a AFOP při zachování jména autora fotografie. Z tohoto důvodu zasílejte tedy jen fotografie, které jste sami pořídili! Zároveň zasláním fotografie se zaručujete, že všechny vyobrazené osoby souhlasí s jejich zveřejněním.
  • Výherce vybere odborná porota složená ze zástupců společností ZEISS, EIZO a AFOP. Hodnotící kritéria budou mimo jiné zahrnovat: originalitu, technické zpracování a schopnost autora pracovat s tématem.
  • Autoři 3 nejlepších snímků získají víkendový ZEISS Fans Workshop zcela zdarma, včetně ubytování. Porota tyto 3 výherce vybere v týdnu od 4. do 10.4.2016.
  • Vítězné snímky budou uveřejněny na internetových stránkách společnosti AFOP a na facebookových stránkách všech společností zde uvedených.
  • Výhra bude výherci oznámena emailem, ze kterého byl vítězný snímek zaslán.
  • Workshop je primárně určen fanouškům společnosti ZEISS, tedy hlavně účastníkům soutěže. V případě, že by poptávka o workshop byla vyšší než jeho kapacita, bude dána přednost účastníkům soutěže!

Úplná pravidla soutěže najdete na webu afop.cz

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *