Úvodní stránka Fóra Fotoaparáty Výběr levného foťáku

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Vasek a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #7270 odpověď

  Vasek

  Dobrý den, dědeček si přeje foťák k narozeninám. Rád by si občas něco vyfotil. Proto bych mu rád nějaký pořídil. Nepotřebuje nic moc drahého a velkého. Nejlepší bude něco kolem 2000Kč. Mělo by to mít malé rozměry, aby se to vešlo do kapsy. Dokázal by mi s tímto dárkem někdo poradit?

  #7271 odpověď

  David Nogol
  Správce

  Dobrý den, v této cenové kategorii je to víceméně jedno, všechny foťáky budou fotit podobně. Vzhledem určení seniorovi bych vybíral hlavně podle velikosti tlačítek (aby se mu dobře ovládal) a taky bych se podíval jak vypadá rozhraní, jestli foťák nemá třeba zbytečně překomplikované menu.

  #7272 odpověď

  Vasek

  Díky za odpověď, právě jsem si říkal, že by se třeba i hodilo menu v českém jazyce. Jinak tedy když říkáte, že je to v celku jedno, tak se kouknu do nějakého eshopu co je v nabídce.

  #7273 odpověď

  Vasek

  Našel jsem kodak friendly zoom fz53. Co myslíte? Vím, že dříve jsme jeden kodak měli a byl celkem dobrý. Jinak co jsem koukal, tak je v českém jazyce a tlačítka vypadají docela veliký.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Výběr levného foťáku
Osobní informace: