Jak vypadají lidé při zasažení paralyzérem

Fotograf Patrick Hall realizoval zajímavý fotografický projekt. Na focené osoby totiž použil paralyzér a zachytil jejich bezprostřední reakci. Výsledkem je nejenom série vtipných fotografií, ale také videozáznam, na kterém jsou vidět celé reakce. Protože vše probíhalo příliš rychle, natáčelo se videokamerou o rychlosti 240 snímků za sekundu. Ale dost řečí, zde je výsledek celé akce:

Případně rozšířená verze obsahující i reakce lidí, kteří paralyzér drželi v ruce.

Patrick zveřejnil i video, ve kterém popisuje jak postupoval při svícení, čím fotil a jakou techniku použil. Vypíchl bych z toho především poznámku o tom, že když focená osoba dostala ránu, mohl zachytit opravdovou reakci.

 

Více informací najdete v tomto článku na fstoppers.com. A pokud hledáte další tipy jak ozvláštnit focení lidí, mrkněte třeba na fotografa, který po focených osobách chrstl mléko.

 

David Nogol

Živím se jako portrétní fotograf, jsem autorem knihy Jak na focení portrétů. Baví mě nejenom samotné fotografování, ale rád o fotografování píšu a pomáhám ostatním fotografům k lepším fotkám. Pořádám fotografické kurzy a workshopy a aktuality o mě najdete na mém Instagram profilu.

1 odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *